Cookie policy

de Zorgboog gebruikt cookies om bijvoorbeeld de website te verbeteren en te analyseren, voor social media en om ervoor te zorgen dat u relevante advertenties te zien krijgt. Als u meer wilt weten over deze cookies ga dan naar zorgboog.nl/cookies. Bij akkoord op deze cookie policy geeft u de Zorgboog toestemming voor het gebruik van optimale cookies op onze websites. Klik op “Instellingen aanpassen” om uw voorkeuren te wijzigen.

Cookies accepteren Instellingen aanpassen
phone icon

05 januari 2024

Bert Valentijn en Peter de Bruin

“Vriend worden van de Zorgboog geeft goed gevoel”

Vrienden geven kleur aan je leven. Dat geldt zeker voor cliënten van de Zorgboog. Daarom is het fijn dat stichting Vrienden van de Zorgboog zich inzet om hen een betekenisvol leven te geven. Dit doet ze door het financieel ondersteunen van speciale projecten voor bewoners in de Zorgbooglocaties. Denk aan de nieuwe locomotief voor Bospark Bakel, een ontmoetings- en beweegtuin bij Ruijschenbergh in Gemert, koersbal in de Nieuwenhof in Deurne, de paalwoning voor geiten bij Mariëngaarde in Aarle-Rixtel en muziek met de Qwiek Melody in de binnentuin van Keyserinnedael in Helmond.

Nieuwe vrienden
“Omdat onze stichting nog veel meer projecten op de rol heeft staan, zoeken we nieuwe ‘vrienden’ die ons hierbij financieel willen ondersteunen”, zeggen voorzitter Peter de Bruin en bestuurslid Bert Valentijn enthousiast. “Dat kunnen bedrijven zijn maar ook organisaties en particulieren. Elke donatie is welkom. Want als je vriend wordt, kun je écht iets bijdragen aan het welzijn van cliënten. Bovendien geeft het je een goed gevoel.”

Kleurrijke projecten realiseren
Volgens Peter en Bert kan iedereen met een goed idee zijn plan indienen. “Vervolgens kijken we naar de haalbaarheid en ondersteunen deze dan financieel. Graag willen we dat zoveel mogelijk ‘vrienden’ zich aansluiten bij onze stichting, want met de donaties kunnen we ook in de toekomst veel kleurrijke projecten blijven realiseren!”

Voor meer informatie over de stichting, de projecten en aanmelding kijk op www.vriendenkleurenjeleven.nl
 


Delen via: facebook icon linkedin icon email icon